Menu
  • 51. DMO
     
  • 2017 slajd 02
  • 2017 slajd 03
  • 2017 slajd 04
  • 2017 slajd 05
  • 2017 slajd 06
  • 2017 slajd 07
  • 16 – 21 września 2017

  • 16 września 2017, godz.18.00 – Koncert Inauguracyjny

  • 17 września 2017, godz.18.00. Matthias Neumann – RECITAL MISTRZOWSKI

  • 18 września 2017, godz.19.30 – MEDITATION RELIGIEUS

  • 19 września 2017, godz.19.30 – ZACZNIJ OD BACHA – Koncert pamięci Zbigniewa Wodeckiego

  • 20 września 2017, godz.19.30 – SZTUKA IMPROWIZACJI

  • 21 września 2017, godz.19.30 – Koncert Finałowy

Udział organistów-wirtuozów w Dniach Muzyki Organowej 1966-2012

Ader Bernhard (RFN) 1991
Alain Marie-Claire (Francja) 1990
Arnér Gotthard (Szwecja) 1973
Augustyn Krzysztof 2015
Bate Jennifer (Anglia) 1997, 2001
Bator Leon 1971, 1978
Bąkowski-Kois Dariusz 2003, 2007
Bialic Arkadiusz 2003, 2007, 2009, 2011,2012, 2014, 2015
Białko Andrzej 1987, 1990, 1991, 1992, 1993, 1996, 1997, 2000, 2002, 2003, 2006, 2008, 2009, 2011,2012, 2014,
Bilgram Hedwig (Niemcy) 1995,2012
Blarr Oskar Gottlieb (Niemcy) 1998
Boström Erik (Szwecja) 1996
Botor Henryk Jan 1991, 2002, 2014,
Bovet Guy (Szwajcaria) 1969, 2002
Brandstetter Manfred (RFN) 1984
Bruczkowska Urszula 1967
Bucher Josef (Szwajcaria) 1968, 1969, 1972, 1975, 1983, 1986, 1990, 1995, 2000
Buczek Anna 1988
Carey Colm (Irlandia) 2000
Chołoniewski Marek 2014
Chorosiński Andrzej 1974, 1981, 1987, 2010
Chwedczuk Józef 1966, 1967, 1968, 1970
Colin Michel (Francja) 1998, 2003
Colombier Roger (Francja) 1970
Crivellaro Paolo (Włochy) 1994
Danby Nicholas (Anglia) 1980
Digrys Leopldas (ZSRR) 1969, 1972, 1976
Duella Mario (Włochy) 1991
Dziubiński Jerzy 1992
Eisenberg Matthias (NRD) 1981
Elekes Zsuzsa (Węgry) 1982, 2003
Ella István (Węgry) 1995
Emmert Heidi (Niemcy) 1994
Esposito Alessandro (Włochy) 1972
Fagius Hans (Szwecja) 1992
Frandsen Per Kynne (Dania) 1979
Gawlik Aleksandra 1989, 1990
Geiser Jean-Christophe (Szwajcaria) 1998
Gembalski Julian 1980, 1982, 1989, 1992, 2000, 2009
Ghielmi Lorenzo (Włochy) 2015
Golonka Wacław 1998
Gołębiowski Karol 1979, 1992, 1996, 2004
Gołosz Julian 2014,2015
Grabowski Bogusław 2000
Grubich Joachim 1966, 1967, 1968, 1972, 1975, 1978, 1981, 1985, 1986, 1989, 1990, 1995, 1999, 2014
Gubser Felix (Szwajcaria) 2002
Guillou Jean (Francja) 1966, 1967, 1968
Haas Rosalinde (Niemcy)
Hakim Naji (Francja) 2007
Hamm Heinrich (Niemcy) 1997
Haselböck Hans (Austria) 1973, 1978
Haselböck Martin (Austria) 2004
Hekimova Yanka (Bułgaria) 1994
Henderson Andrew (U.S.A.) 2011
Hicks Stephen (Anglia) 1993
Hochreither Karl (RFN) 1977, 1978
Hora Jan (CSRF) 1991
Jacob Andreas (Niemcy) 2002
Jacob Werner (RFN) 1985, 1989
Janczenko Oleg (ZSRR) 1970
Jargoń Jan 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1975, 1977, 1980, 1983, 1989
Jongepier Jan (Holandia) 1980
Kee Piet (Holandia) 1990, 1996
Klinda Ferdinand (CSRF) 1973, 1977, 1988
Kocot Michał 2014
Koito Kei (Japonia) 2003
Kokoszka Jan 1977
Kolasiński Jacek 1978
Kooiman Ewald (Holandia) 1989
Kudlicki Marek 1973, 1974, 1978, 1985, 1988, 1994
Kulig Jacek 1971, 1976, 1977, 1978, 1982, 1984, 1986, 2006, 2008
Latała Krzysztof 1979, 1981, 1982, 1987, 1993
Latry Olivier (Francja) 2004
Lauer Eberhard (RFN) 1987, 1994
Laukvik Jon (Norwegia) 1989, 1992, 2000
Lehotka Gábor (Węgry) 1968, 1980
Lepnurn Hugo (ZSRR) 1971
Lizer Maria 1969
Lohmann Ludger (RFN) 1986, 1993
Lundkvist Erik (Szwecja) 1977, 1987
Luy André (Szwajcaria) 1987
Machura Marian 1968, 1977, 1983
Major Joanna 2002
Masztalerz Elżbieta 1983
Merunowicz Maurycy 1973, 1974, 1975, 1977, 1979, 1980, 1983, 1988, 1997, 2004
Nieuwkoop Hans van (Holandia) 1995
Nowak Tomasz 1982, 1983, 1984, 1986, 1987
Nowak Tomasz Adam 1993
Oberhammer Bruno (Austria) 2000
Oosten Ben van (Holandia) 1983
Otto Hans (NRD) 1978
Perucki Roman 1996,2012, 2014
Piasetzky Erich (NRD) 1986
Pietkiewicz Mirosław 1970, 1976, 1986
Planyavsky Peter (Austria) 1985, 1995
Plattner Helmut (Rumunia) 1966
Potmesilova Jaroslava (CSRF) 1972
Presseisen Filip 2015
Preston Simon (Anglia) 1995
Quinn Iain (Walia) 1997
Rabas Václav (CSRF) 1979
Rączkowski Feliks 1976
Reber Pascal (Francja) 2014
Reinberger Jiři (CSRF) 1967, 1971
Rogg Lionel (Szwajcaria) 1984
Rosiński Jerzy 1970, 1971, 1982
Roth Daniel (Francja) 1999
Rössler Almut (RFN) 1988, 1993
Rübsam Wolfgang (Niemcy) 2002
Salamon Rafał 1994, 2002
Sauer Thomas (Niemcy) 1997
Schetelich Wolfgang (NRD) 1976
Schmidt Harro (RFN) 1969
Schneider Gisbert (RFN) 1974, 1982, 1983, 1985, 1990
Schönstedt Arno (RFN) 1971, 1975, 1983
Schuba Konrad (RFN) 1970, 1972
Scott John (Anglia) 1986, 1992
Seifen Wolfgang (Niemcy) 1993
Semeniuk-Podraza Mirosława 1973, 1974, 1978, 1988, 1999,
Serafin Józef 1969, 1973, 1975, 1977, 1979, 1982, 1986, 1987, 1991, 1997, 2000, 2011,2014
Skoczylas Eligiusz 2015
Sokol Ivan (CSRF) 1970
Sonnleitner Johann (Szwajcaria) 1993
Slava Chevliakov (Paryż) 2006
Spinelli Gianfranco (Włochy) 1971
Sroczyński Romuald 1967, 1969, 1975
Stefański Marek 1999, 2010
Szabó Balázs (Węgry) 2015
Szelest Marcin 2004,2012
Taddei Jacques (Francja) 1991
Termini Claudia (Włochy) 1977
Titterington David (Anglia) 1994, 1998
Toporowski Marek 2000, 2011
Trotter Thomas (Anglia) 1999
Tuleja Mieczysław 1977, 1983
Ullmann Elisabeth (Austria) 1984
Vad Knud (Dania) 1981
Vesela Alena (CSRF) 1974
Walter Rudolf (RFN) 1976
Weir Gillian (Anglia) 1985, 1990, 1996
Werner Leszek 1966, 1967, 1968, 1971, 1977, 1978, 1986, 1987
Włudyka Wiktor 1977
Wolak Marek 1988, 1992
Zanaboni Giuseppe (Włochy) 1984

Festiwal 2017

Kontakt

Fundacja Ars Organi im. Bronisława Rutkowskiego
ul. Grodzka 60/13, 31-044 Kraków

KRS: 0000506013
Regon:123098179
NIP:676 247 54 95

www.arsorgani.pl
fundacja@arsorgani.pl

Tel.: (+48) 517 018 064